Sunny Day® Sunless Tanning Lotion

14,00 €
S DPH

Doprajte si krásne, žiarivé opálenie počas celého roka bez rizík spojených s opaľováním na slnku, alebo v soláriu. Užite si krásne opálenie každý deň vďaka tomuto samoopaľovaciemu mlieku, ktoré sa postará o zlatavý tón vašej pokožky, ktorý bude zosilňovať s každou aplikáciou. To najlepšie na tom je, že môžete kontrolovať intenzitu farby.

Ľahké opálenie: osprchujte farbu po 2 hodinách

Zlatavý bronz:   osprchujte farbu po 3-4 hodinách

Tmavý bronz:    osprchujte farbu po 5 hodinách

Opaľovacie mlieko Sunny Day® vašu pokožku bohato hydratuje a vďaka obsahu vitamínov A, E a výťažkom zo zeleného čaju a Koly ju udržuje v tej najlepšej kondícii. Sunny Day® povzbudí vaše zmysly vďaka vôni tropického manga a limetky. Jednoduché použitie, vhodné pre všetky typy pokožky, poskytuje to najprirodzenejšie opálenie bez slnka.

Balenie: 237 ml

Aróma: Tropické mango, Limetka

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov


Návod

Pred nanesením prípravku použite telový peeling. Aplikujte rovnomerne krúživými pohybmi na čistú pokožku. Vyhnite sa obočiu a línii vlasov. Nechajte zaschnôt. Medzitým sa vyhnite kontaktu s oblečením. Pokiaľ si prajete získať tmavší odtieň, aplikáciu opakujte. Ihneď po použití si umyte ruky mydlom.

Zloženie

Voda, olej zo sójových bobov, dihydroxyaceton, propylen glykol, PEG-40 stearate, cetylalkohol, izopropylester kyseliny palmitové, monostearin, polyoxyethylen (100), vitamin A, vitamin E, parfém, diazolidinyl urea, extrakt z Aloe Barbadensis, extrakt z listov zeleného čaju, extrakt ze semien Koly, limonen, geraniol, linalool, droxyisohexyl 3- cyklohexan carboxaldehyd (lyral), jodopropynyl butyl karbamát.

Pro Tan
PT-004