Get Buffed® Pre-Tan Scrub

19,00 €
S DPH

Perfektná príprava na samoopaľovanie pre žiarivú a hladkú pokožku po celý rok.

Dokonalé opaľovanie začína použitím telového peelingu Get Buffed® Pre-Tan Body Scrub, ktorý je vytvorený z prírodných exfoliátorov, rastlinných extraktov a vitamínov. Jeho exkluzivne zloženie zvýrazní vaše opálenie a zároveň vyrovná hladinu pH vašej pokožky.

Ak použijete Get Buffed® pred aplikáciou opaľovacích produktov Pro Tan®, bude vaše opálení silnejšie, tmavšie a dlhšie vydrží. Tento jemný peeling urobí vašu pokožku hladšou, sviežejšou a dokonalo čistou. Navyše má úžasnú vôňu, ktorá je kombináciou tropického manga a papáje.

Balenie: 237 ml

Aróma: Tropické mango, papája

Množstvo

Návod   

Pred použitím ostatných opaľovacích prípravkov Pro Tan®, naneste dostatočné množstvo peelingu do dlane, alebo na bavlnenú myciu hubu pri sprchovaní. Miernym tlakom vmasírujte do pokožky. Opláchnite, a pokiaľ je to nutné, proces opakujte.

Zloženie

Voda, Pemza, Cocamidopropyl Betaine, Propylenglykol, Carbomer, Parfém, Hydroxid sodný, Phenoxethol, Caprylyl glykol, Disodium EDTA, Sorban draselný, Hexylenglycol, Benzyl Alkohol, Arnica Montana – extrakt, Extrakt zo zeleného čaju, Extrakt ze semen Cola Acuminata (Kola), Extrakt z koreňasladkého drievka, Retinyl Palmitát, Tocoferyl Acetát, CI 19140 (žltá 5), CI42090 (modrá 1.)

Pro Tan
PT-001