Hair Away® 4 Minute Hair Remover

15,50 €
S DPH

Získajte dokonalo hladkú pokožku bez holenia alebo použitia vosku.

Rýchlo a šetrne odstraňuje nežiaduce ochlpenie a zároveň sa stará o pokožku, zanecháva ju hladkú a sviežu. Vyvážené zloženie Hair Away® je vhodné pre všetky typy pokožky, odstraňuje chĺpky až na tri týždne a to iba za štyri minúty.

Balenie: 237 ml

Množstvo

Návod

Naneste tenkú vrstvu prípravku na miesta, z ktorých chcete odstrániť chĺpky. Nevtierajte do pokožky. Nechajte pôsobiť 4-5 minút a miesto skontrolujte pomocou vlhkej bavlnenej handričky. Pokiaľ sa nedajú chĺpky ľahko odstrániť, vyčkajte ešte ďalšie 2 minúty a znovu vyskúšajte. Nenechávajte pôsobiť dlhšie ako 10 minút. Odstráňte všetok krém pomocou bavlnenej handričky. Opláchnite teplou vodou. Nepoužívajte mydlo, utrite do sucha.

Zloženie

Voda, Thioglykolát draselný, tekutý parafín, Cetearyl Alkohol, olej zo sójových bôbov, Polyoxyethylen(20), Hydroxid vápenatý, Kyselina Thioglykolová, Hydroxid sodný, parfém, extrakt z listů zeleného čaje, prášok z listov Aloe Barbadensis, Limonen, Geraniol, Linalool.

Užitočný tip

Nepoužívajte na dlhé chĺpky (maximálne 1,00 mm). 8 hodín pred a po použití nepoužívajte deodoranty ani antiperspiranty.

Odporúčanie

Aplikujte malé množstvo prípravku na predlaktie. Nechajte pôsobiť 2 minúty. Zotrite vlhkou bavlnenou handričkou, alebo opláchnite teplou vodou. Vyčkajte 24 hodín. V prípade, že je pokožka  začervenalá  či podráždená, prestante prípravok používať. Pokiaľ je pokožka v poriadku, pokračujte.

Pro Tan
PT-002