Abs Of Steel

49,90 €
S DPH

Máte prebytočný tuk na bruchu, ktorého sa nemôžete zbaviť?
Dodržiavate diétu, tvrdo driete v posilňovni, ale Vaše brucho sa nemení?
Skúsili ste už takmer všetko, od kapslí na spaľovanie tuku až po prípravky zabraňujúce ukladanie prebytočných kalórií v tele?
Skúsili ste aj nekonečný počet diét a tréningových plánov, ale Vaše brucho sa nemení? 
Radi by ste vedeli, ako dosiahnuť krásne vytvarované brucho?

Abs of Steel® vám pomôže získať dokonalé 3D brušné svalstvo a krásne vyrysovaný six pack.

Obsahuje CoAxel, zmes Koenzymu A, L-Karnitinu a kofeínu, spoločne s ďalšími aktívnymi zložkami, ktoré sú dokonalo prepojené tak, aby bol ich účinok maximálne viditeľný.

  • Ideálny na brušné (priame aj šikmé) a pílovité svaly
  • Vedecky vyvinuté zloženie
  • Certifikované účinné látky
  • Spevňuje kožu na bruchu a zvyšuje jej elasticitu
  • Pomáha pri znižovaní podkožného tukuu
  • Viditeľný výsledok už po dvoch týždňoch pravidelného používania

Balenie: 237 ml (8 oz)

Množstvo

Abs of Steel®  je ideálny na brušné (priame aj šikmé) a pilovité svaly.

Pokiaľ chcete dokonalo vyrysovať svaly, Abs of Steel a jeho premyslené zloženie vám dá presne to, čo hľadáte. Je vytvorený tak, aby váš vzhľad dotiahol k dokonalej ostrosti. 

Abs of Steel® obsahuje CoAxel, zmes Koenzymu A, L-Karnitinu a kofeinu, spoločne s ďalšími aktívnymi ingredienciami, ktoré sú dokonalo prepojené tak, aby bol ich účinok maximálne viditeľný. Spevnite vaše opálené, štíhle svaly. Abs of Steel® vám pomôže získať dokonalý chrbát, 3D brušné svaly a krásne vyrysovaný six pack.

Abs of Steel® bude vaším najlepším sparing partnerom. S jeho pomocou dosiahnete vysekanie, po ktorom túžite a na ktorom tak tvrdo pracujete.                      

Návod

Aplikujte Abs of Steel® dvakrát denne na cieľové oblasti a dôkladne vmasírujte do pokožky až do úplného vstrebania.  Vyhnite sa kontaktu s tvárou a krkom. Aby ste dosiahli čo najlepších výsledkov, aplikujte prípravok 15 minút pred tréningom, po osprchovaní, alebo pred spánkom. Okamžite po nanesení budete pociťovať mierne teplo . Pred priamym kontaktom s oblečením alebo posteľnou bielizňou nechajte krém na tele úplne vyschnúť. Po každom použití si okamžite umyte ruky mydlom a dôkladne opláchnite vodou.

Zloženie

Voda, olej zo sójových bôbov, propylen glykol, PEG-40 stearate, cetylalkohol, isopropyl palmitát, glyceryl stearate, PEG-100 stearate, butylene glykol, phenoxyethanol, glycerin, PEG-8, parfém, Karnitin, extrakt z koreňa Bupleurum Falcatum (prerastlík kosákovitý), methyl nikotinát, ethylhexylglycerin, benzyl nikotinát, kofein, benzoát sodný, linalool, butylphenyl methylpropional (lilial), alpha-isomethyl Ionone, citronellol, Bacillus Ferment, benzyl salicitát, benzyl benzoát, extrakt z Aloe Barbadensis, sorban draselný, benzylalkohol, Koenzyme A, CI 42090 (modrá 1), CI 16035 (červená 40), CI 19140 (žltá 5).

Užitočná rada

Odporúčame používať prípravok Abs of Steel® spoločne s pravidelným cvičením a zdravou stravou.

Upozornenie

Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami, ich ihneď opláchnite vodou. Ak máte nejaké kožné ochorenie, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom. V prípade podráždenia kože, prestaňte používať. Tento produkt môže spôsobiť sčervenanie a pocit mravčenia na koži. Tieto účinky budú po použití postupne slabnúť. Uchovávajte mimo dosahu detí.

SF-001