Buns Of Steel

44,90 €
S DPH

Trápi Vás celulitída v oblasti sedacieho svalstva a stehien? 
Dodržujete diétu, tvrdo driete v posilňovni, ale Váš gluteus sa nemení? 
Skúsili ste už takmer všetko, od tvarujúceho spodnej bielizne až po starostlivosť o telo, ale tieto rýchle riešenia sa zdajú byť neúčinné?
Radi by ste vedeli, ako dosiahnuť krásne vytvarovaný guľatý zadoček?

Buns of Steel® je vedecky vyvinutý prípravok, ktorý s pomocou preukázaných aktívnych účinných látok redukuje celulitídu, strie a množstvo nadbytočného tukového tkaniva. 

  • Ideálne na oblasť sedacieho svalstva a stehien
  • Vedecky vyvinuté zloženie
  • Certifikované účinné látky
  • Redukuje celulitídu a strie
  • Pomáha pri znižovaní podkožného tuku
  • Viditeľný výsledok do dvoch týždňov

Balenie: 237 ml (8 oz)

Množstvo

Prečo práve Buns of Steel®?

Ženské telo ukladá viac tukov ako mužské, hlavne z dôvodov hormonálnych zmien nebo behom tehotenstva. Tieto tukové tkanivá sa ukladajú v prvom rade v oblasti sedacieho svalstva, pásu a stehien. Ženy disponujú menším množstvom tzv. beta-receptorov, vďaka čomu sa tuky v týchto oblastiach spaľujú pomalšie. 

Intenslim, hlavná aktívna zložka prípravku Buns of Steel®, ktorá bojuje proti ukladaniu nadbytočného množstva tuku, napomáha k obnoveniu pokožky, detoxikuje ju od poškodených proteínov, nahromadených metabolitov a odumretých buniek, vďaka čomu pokožka vypadá zdravšie a mladšie. 

Výskum ukazuje, že ženám, ktoré dvakrát denne používali krém s obsahom 4% Intenslimu dvakrát denne po dobu dvoch mesiacov, sa zredukovala podkožné tukové tkanivo o 24%. Jedná sa približne o 3 cm z obvodu bokov, čo zodpovedá jednej veľkosti oblečenia. 

Buns of Steel® zaútočí na tukové tkanivo cez pokožku, vďaka čomu neexistujú vedľajšie účinky, okrem dočasného zvýšenia teploty pokožky a jej nepatrného dočasného začervenania. 

Tuky majú aj svoje zákerných súrodencov: celulitídu a strie. Buns of Steel® obsahuje bylinu známu z čínskej medicíny, ktorá aktivuje spaľovanie tukov pomocou G-proteínov. Tie spevňujú pokožku a znižujú množstvo podkožného tuku, redukujú celulitídu a zlepšujú pružnosť pokožky. Glycerín je indikátorom množstva spaľovaného tuku, jeho prítomnosť sa môže zvýšiť až o 265%, čo značí zväčšený objem spaľovania tukov. 

Ďalej Buns of Steel obsahuje Regestril, ktorý odstraňuje strie a zabraňuje vzniku nových, spomalením degradácie a urýchlením regenerácie buniek. Ich hĺbku znižuje až o 72% za dva mesiace, zmení ich farbu a pokožka pôsobí hladšie. 

S cieľom dosiahnutia najlepších výsledkov sa odporúča používať prípravok spoločne s pravidelným cvičením a dodržiavaním zásad zdravého stravovania. 

Ako funguje spaľovač tukov Buns of Steel®?

Pokožka je najväčším orgánom ľudského tela, jej úlohou je ochrániť Vás pred vonkajšími vplyvmi, regulovať teplotu a riadiť nutriční hladinu a stratu vody z celého tela. Skladá sa z troch vrstiev:

  • Epidermis, vonkajšia vrstva pokožky, pôsobí ako tzv. vodotesný povrch a určuje farbu pokožky
  • Dermis, stredná vrstva pokožky, obsahuje silné spojivové tkanivo, potné žľazy a chlpové folikuly
  • Hypodermis, spodná vrstva pokožky, skladá sa z tukov a spojivových tkanív

Vstrebávanie cez pokožku sa uskutoční, až keď sa látky nanesené krémom dostanú cez pokožku do obehu. Aktívne účinné látky prípravku Buns of Steel® sú schopné preniknúť cez pokožku, kde sú absorbované kožnými bunkami, ktoré ich spracujú a využijú. 

Teplo a mravenčenie pri aplikácii prípravku Buns of Steel® je pociťované vďaka aktívnej látke, ktorá zvyšuje krvný obeh v danom mieste, dôsledkom toho sa účinné zložky ľahšie vstrebávajú a sú schopné spaľovať tuk lokálne. 

Buns of Steel® je Vašim perfektným tréningovým partnerom, ktorý Vám pomáha pri formovaní vysnívaného zadočku. Neváhajte! Zabezpečte si Váš vlastný Buns of Steel® už dnes! 

Zaraďte prípravok Buns of Steel® do každodennej starostlivosti o svoju pokožku a do svojho tréningového plánu, po uplynutí 14 dní môžu byť Vaše gluteusy pevnejšie a pekne tvarované! 

Teplo a mravenčenie pri aplikácii prípravku Buns of Steel® je vnímane vďaka aktívnej látke, ktorá zvyšuje krvný obeh v danom mieste, dôsledkom toho sa účinné zložky ľahšie vstrebávajú a sú schopné spaľovať tuk lokálne. 

Zloženie

Voda, olej zo sójových bobov, Butylene Glycol, Propylene Glycol, PEG-40 Stearate, Cetyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Globularia Cordifolia Callus Culture Extract, Phenoxyethanol, PEG-8, Parfém (Fragrance), Zingiber Zerumbet Extract, Glycerin, extrakt z koreňa Bupleurum Falcatum (prerastlík kosákovitý), Methyl Nicotinate, Ethylhexylglycerin, Benzyl Nicotinate, Caffeine, Carnitine, Bacillus Ferment, Sodium Benzoate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, CI 16035 (červená 40), Cetyl Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Rutin, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Coenzyme A, Phaseolus Lunatus (Green Bean) Seed Extract

Aplikácia

Aplikujte dvakrát denne v oblasti stehien a sedacieho svalstva, dôkladne vmasírujte do pokožky až do úplného vstrebania. Vyhnite sa kontaktu s tvárou a krkom. Pre maximálny účinok používajte 15 minút pred tréningom po sprchovaní, alebo pred spánkom. Priamo po použití budete pociťovať mierne teplo. Krém nechajte úplne absorbovať, až potom sa obliekajte! Po každé aplikácii si dôkladne umyte ruky mydlom a vodou! 

Upozornenie

Len pre vonkajšie použitie. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite si oči čistou vodou. Ak máte kožné problémy, poraďte sa pred použitím so svojim lekárom. V prípade podráždenia pokožky, prestaňte používať. Tento produkt môže spôsobiť sčervenanie a pocit mravenčenia pokožky. Tieto účinky budú postupne slabnúť. Uchovávajte mimo dosah detí. 

SF-002