Hydra Steel

24,90 €
S DPH

Pokročilé, čisto prírodné diuretikum

Získajte perfektne vyrysovaný vzhľad a náskok pred ostatnými súťažiacimi iba za 10 dní. Hydra Steel® funguje rýchlo a bezpečne. Pomôže Vám zbaviť sa prebytočnej vody a zároveň doplní potrebné elektrolyty, ktoré pomáhajú udržať svaly v správnej kondícii. 

  • Pomáha pri odvodňovaní
  • Zvyšuje vyrysovanosť a vaskularitu
  • Diuretikum z prírodných bylín
  • Zaisťuje zdravú rovnováhu elektrolytov
  • Zabraňuje plynnatosti
  • Pre mužov aj pre ženy

Balenie: 80 kapsulí

Množstvo

Čo je to Hydra Steel®?

Vyspelé prírodné diuretikum, ktoré Vám pomôže získať perfektne vyrysovaný vzhľad a náskok pred ostatnými súťažiacimi iba za 10 dní.

Ako funguje?

Bezpečne pomáha odvádzať prebytočnú vodu a doplňovať esenciálne elektrolyty, ktoré sú nevyhnutné na udržanie svalové sily a výkonu.

Použité aktívne zložky

Uva Ursi: rastlina nazývaná Bearberry (Medvedica lekárska), obsahuje prírodnú zlúčeninu arbutin so silnými diuretickými vlastnosťami, uľahčuje rýchle vylučovanie tekutín močovým ústrojenstvom bez zaťaženia ľadvín. 

Vitamin B-6: nevyhnutný na vyrovnávanie hladín sodíku a draslíku v tele, zároveň hrá dôležitú úlohu pri syntéze monoaminových neurotransmiterov, ako je adrenalín, serotonin a dopamin. Urýchľuje metabolizmus a stimuluje rozklad glykogénu, prispieva k metabolizmu bielkovín a syntéze neesenciálnych aminokyselín. 

Horčík: minerál nevyhnutný na výrobu a prenos energie, pomáha syntéze bielkovín, rastu a elasticite kostí a udržiavaniu pH rôznych tkanív. 

Juniper Berry: Prirodzene stimuluje ľadviny k rýchlejšiemu vylučovaniu. 

Draslík: Ako elektrolyt pomáha pri udržovaní rovnováhy tekutín. 

Extrakt púpavy: extrémne účinne diuretikum, ktoré nespôsobuje straty minerálov. takzvané taraxasteroly podporujú vylučovanie prebytočnej vody, zatiaľ čo ďalšie horké zlúčeniny zlepšujú funkciu sekrécie a detoxikácie tela. 

Vitamín B6 (Pyridoxin Hydrochlorid), vápnik (uhličitan vápenatý), horčík (oxid horečnatý), draslík (citronan draselný), výťažok z púpavy, kukuričný hodváb, borievkové bobule, prírodný bezvodý kofeín, výťažok zo žihľavy, výťažok z Uva Ursi, výťažok z GuaranyAlergény: Vyrobené na zariadení, ktoré spracováva tiež mlieko, sóju, arašídy alebo iné orechy

Jedná sa o výživový doplnok. Dospelí užívajú 4 kapsuly s 0,5 litrom vody dvakrát denne (ráno a po obede) ideálne počas jedla alebo podľa odporúčania odborníka. Pite minimálne 6-8 pohárov vody denne. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. 

Súťažiaci by mali začať používať Hydra Steel® 10 dní pred súťažou, aby dosiahli tie najlepšie výsledky. Hydra Steel® je navrhnutý len pre dočasnú stratu vody. 

Upozornenie

Prípravok je určený na bežné použitie zdravými dospelými osobami. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, alebo pokiaľ sa snažíte otehotnieť. Nepoužívajte, pokiaľ užívate iné lieky alebo ste náchylný k dehydratácii či prehriatiu. Nepoužívajte viac ako desať po sebe idúcich dní. Nie je určený pre rozšírené použitie. Nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Ukladajte mimo dosah detí. 

SF-003