Guns of Steel

24,90 €
S DPH

Ideálny na biceps a triceps

Pred tréningová tekutina obsahujúca D3PA, kofein, arginín a citrulin

Silný nárast tepla okamžite aktivuje svalovú odozvu

Pripravte sa na intenzívny tréning s neuveriteľným výbuchom sily ako nikdy predtým

Vedecky vyvinutý pre maximálny prietok krvi pri cvičení

Prvý N.O. stimulátor ktorý sa absorbuje kožou

Zvyšuje výkon a znižuje únavu svalov

Balenie: 89 ml (3 oz)

Množstvo

Prečo práve Guns of Steel®?

Guns of Steel® je revolučná tekutina, ktorej aktívne zložky poskytujú zdokonalenú techniku svalovej pumpy, zvyšujú vytrvalosť a vaskularitu a súčasne urýchľujú regeneráciu.

Oxid dusnatý pomáha regulovať prietok krvi, prenos kyslíku, príjem glukózy, zvýšiť rýchlosť, výkon a rast svalov. Zvýšenie oxidu dusného vedie k zvýšeniu prietoku krvi, čo umožňuje dodať viac živín a kyslíku do svalových tkanív. Viac živín dodaných do svalov znižuje únavu počas tréningu a vedie k rýchlejšiemu zotaveniu a rastu svalov po tréningu.

D3PA (Kyselina lipoová), hlavná účinná látka Guns of Steel®, je silný antioxidant, ktorý stimuluje kožné bunky k produkcii oxidu dusnatého diletáciou kapilár.

L-Citrulin napomáha zvýšenie oxidu dusnatého a hrá úlohu pri odstraňovaní amoniaku, čo je zlúčenina, spôsobujúca únavu súvisiacu s cvičením. Overená schopnosť L-Citrulinu zvyšovať hladinu arginínu v krvi má potenciál pre dosiahnutie celého radu výhod, ako zvýšená syntéza bielkovín, syntéza kreatínu a účinnejšie využitie BCAA počas cvičenia. Citrulín má tiež potenciál napomáhať telu pri regenerácii a znižovať bolesti svalov v dôsledku intenzívneho tréningu.

Rozsiahle štúdie ukázali, že nadbytok L-Citrulínu zvyšuje množstvo arginínu v krvi, čo vedie k zvýšeniu produkcie oxidu dusnatého. Arginín má úžasné schopnosti zadržiavať dusík a je považovaný za rozhodujúci pre rast svalov, rovnako ako jeho schopnosť podieľať sa na syntéze bielkovín.

Ako funguje spaľovač tukov Abs of Steel®?

Pokožka je najväčším orgánom ľudského tela, ktorej úlohou je ochrániť Vás pred vonkajšími vplyvmi, regulovať teplotu, riadiť nutričnú hladinu a stratu vody z celého tela. Skladá sa z troch vrstiev: 

  • Epidermis, vonkajšia vrstva pokožky, pôsobí ako tzv. vodotesný povrch a určuje farbu pokožky 
  • Dermis, stredná vrstva pokožky, obsahuje silné spojivové tkanivo, potné žľazy a chlpové folikuly 
  • Hypodermis, spodná vrstva pokožky, skladá sa z tukov a spojivových tkanív 

Na účinnosť krému nestačí, že prenikne do pokožky, ale je potreba aby sa i dostatočne vstrebával. Rozsah preniknutia do pokožky nám určuje množstvo látok, ktoré sa nachádzajú medzi hornou a spodnou vrstvou pokožky. V priebehu preniknutia sa prípravok ešte nevstrebáva, tým pádom ani neovplyvňuje orgány v organizme. 

Vstrebávanie cez pokožku sa uskutoční, až keď sa látky nanesené krémom dostanú cez pokožku do obehu. Aktívne účinné látky prípravku Guns of Steel®  sú schopné preniknúť cez pokožku, kde sú absorbované kožnými bunkami, ktoré ich spracujú a využijú. 

Teplo a mravenčenie pri aplikácii prípravku Guns of Steel®   je pociťované vďaka aktívnej látke, ktorá zvyšuje krvný obeh v danom mieste, dôsledkom toho sa účinné zložky ľahšie vstrebávajú.

Aktívne zložky

Dithiolane-3-Pentanoic Acid (D3PA)

Kyselina lipoová, silný antioxidant, vazodilační látka, ktorá stimuluje kožné bunky k produkcii oxidu dusnatého, zvyšuje prietok krvi a prísun živín v aplikovanej oblasti.

Resistem

Napomáha metabolizmu a rýchlej regenerácii buniek udržiavaním aktivity kreatinkinázy.

L-Citrulín

Prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina, ktorá hrá úlohu v produkcii oxidov dusíka a expanziou krvných ciev.

L-arginin

Aminokyselina, z ktorej naše telo produkuje oxid dusíku. Oxid dusíku je zodpovedný za dilatáciu krvných ciev a zvýšenie prietoku krvi. L-arginin tiež zvyšuje produkciu rastového hormónu a sekréciu inzulínu.

Zloženie

Voda, Glycine Soja (Soybean) Oil, Methyl Salicylate, PEG-40, Stearate, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, PEG-400, Methyl Nicotinate, PEG-100 Stearate, Alcohol Denat. (SD Alcohol 40-B), Dimethicone, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Menthol, Thioctic Acid, (D3PA – Alpha Lipoic Acid), Phenoxyethanol, C14-22 Alcohols, C12-20 Alkyl, Glucoside, Benzyl Nicotinate, Parfum (Fragrance), Capsicum Annuum, Extract, Caffeine, Ethylhexylglycerin, Hydrogenated Polyisobutene,  Dimethyl Isosorbide, Citral, Glycerin, Linalool, Aloe Barbadensis Leaf Juice , Powder, Arginine, Ascorbic Acid, Citrulline, Retinyl Palmitate, Tocopheryl, Acetate, Globularia Cordifolia Callus Culture Extract, Benzyl benzoate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Potassium Sorbate, Anemarrhena, Asphodeloides Root Extract, Tocopherol

Použitie

Naneste tenkú vrstvu pred tréningom. Natierajte priamo na biceps a triceps krúživými pohybmi, pokiaľ sa tekutina úplne nevstrebe. Opakujte podľa potreby. Po použití pevne uzavrite viečko. Dôkladne očistite všetko, s čím príde Guns of Steel® do kontaktu.

Upozornenie

Len pre vonkajšie použitie. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite si oči čistou vodou. Ak máte kožné problémy, poraďte sa pred použitím so svojim lekárom. V prípade podráždenia pokožky, prestaňte používať. Tento produkt môže spôsobiť sčervenanie a pocit mravenčenia pokožky. Tieto účinky budú postupne slabnúť. Uchovávajte mimo dosah detí.

SF-004