Steel Core

59,90 €
S DPH

Metabolizér (spalovač) viscerálneho tuku

Použitím Steel Core® môžete bojovať so spaľovaním tukov na niekoľkých frontoch. Produkt vyvinutý lekármi, obsahujúci špičkové patentované látky, ktoré pomáhajú premeniť tuk na energiu, znížiť BMI, urýchliť metabolizmus a podporiť správne využitie sacharidov.

  • Klinicky overené dávky účinných látok
  • Zameraný na viscerálne tukové tkanivo
  • Transformuje tuky na energiu
  • Zrýchľuje metabolizmus
  • Znižuje hladinu kortizolu v tele
  • Pre mužov aj pre ženy

Balenie: 90 kapsulí

Množstvo

Čo je to Steel Core®?

Produkt vyvinutý lekármi na stimuláciu metabolizmu viscerálneho tuku, s obsahom špičkových patentovaných látok v klinicky overenom množstve, ktoré pomáhajú premeniť tuk na energiu, znížiť BMI, urýchliť metabolizmus a podporiť správne využitie sacharidov.

Použité aktívne zložky

L-karnitin fumarát: L-karnitin je základná, netoxická, prírodná živina, ktorá hrá kľúčovú úlohu pri výrobe energie z tukov. Táto forma karnitínu má vynikajúcu stabilitu a pomáha pri transporte mastných kyselín do mitochondrie, kde sú premenené na energiu.

Extrakt zo sicílskeho červeného pomaranča (Citrus Sinensis) (Morosil ™): Je určený k podpore zdravej telesnej kompozície. Tento pevný extrakt obsahujúci všetky účinné látky pomarančov  Moro: Antokyany (Cyanidin-3-glucoside chloride), deriváty kyseliny hydroxyfenovej (káva, kumarinové kyseliny, synapaková kyselina), flavonové glykosidy (narirutin, hersperidin) a kyselina askorbová. U týchto látok bolo preukázané, že pôsobia proti únave a obezite.

Extrakt z koreňa Ashwagandha (Vitánia spavá) (5% withanolid) (KSM-66®): Ashwagandha, známa ako Withania Somnifera, alebo indický ženšen, je silný adaptogen, ktorý napomáha udržať rovnováhu v tele. KSM-66® Ashwagandha je najkvalitnejší extrakt z Ashwagandhy na svete, a bolo dokázané, že pomáha znižovať stres, zlepšuje pamäť a kognitívne funkcie, zlepšuje sexuálny a športový výkon a pomáha upravovať  telesnú hmotnosť.

Kyselina alfa-lipoová: Je známa ako univerzálny antioxidant, zvyšuje funkciu mitochondrií silným antioxidačným účinkom, podporuje funkciu L-karnitínu a zvyšuje príjem svalových buniek a premenu bielkovín. Kyselina alfa-lipoová tiež zvyšuje príjem glukózy v svalových bunkách, tým zvyšuje energiu a odbúrava uložený tuk.

Extrakt z rajského zrna (Aframum Melegueta - Guinejské korenie) (Paradoxine®): Korenie patriace do rodiny zázvorov, ktoré stimuluje hnedé (pečienkové) tukové tkanivo, posilňuje metabolizmus a zvyšuje termogenéziu a súčasne znižuje množstvo viscerálneho tuku.

Dihydrokapsiát (zo sladkej papriky) (CapsiAtra®): Zlúčenina v Ch-19 Sladká paprika, ktorá aktivuje sympatický nervový systém prostredníctvom receptorov v čreve, tým zvyšuje kľudový metabolizmus zvyšuje oxidáciu tukov.

Zloženie

L-Carnitine Fumarate, Sicilian Red Orange Fruit Extract (Citrus Sinensis) (Morosil™), Ashwaganda Root Standardized Extract (Withania Somnifera) (5% withanolides) (KSM-66®), Alpha Lipoic Acid, Grain of Paradise Seed Extract (Aframomum Melegueta) (Paradoxine®), Dihydrocapsiate (from Sweet Peppers) (CapsiAtra®)

Zoženie kapsule

(želatina, oxid titaničitý, FD&C červená č.40, FD&C modrá č.1), mastenec, ryžová múka, stearát horečnatý a oxid kremičitý. Obsahuje laktózu.

Alergény: Vyrobené na zariadení, ktoré spracováva tiež mlieko, sóju, arašídy alebo iné orechy.

Použitie

Výživový doplnok užívajte jednu dávku (3 kapsule) ráno na lačno 20-30 minút pred prvým jedlom, alebo proteinovým nápojom. Pite najmenej 6-8 pohárov vody denne. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Poznámka: Pravidelné cvičenie a správna výživa sú nevyhnutné na dosiahnutie vašich cieľov a snahy o zníženie hmotnosti. Keďže nie sme všetci rovnakí, výsledky po použití tohto doplnku sa môžu u každého jedinca líšiť.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosah detí a domácich zvierat. Pred použitím tohto prípravku sa obráťte na svojho lekára, predovšetkým ak ste tehotná, máte dlhodobé zdravotné ťažkosti, alebo užívate lieky na predpis. Neprekračujte doporučený denný príjem. Skladujte pri izbovej teplote. Nevystavujte nadmernému teplu ani vlhkosti.

SF-005